Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+7,8 %
−52 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | - | 106 000 | 178 000 | 255 000 | 275 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 0 % | 67,9 % | 43,3 % | 7,8 % |
Liiketulos, € | 1 000 | 43 000 | 65 000 | 120 000 | 55 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 000 | 35 000 | 53 000 | 96 000 | 46 000 |
Käyttökate, % | - | 41,4 % | 40,2 % | 47,5 % | 23,8 % |
Liikevoitto, % | - | 41,4 % | 37,1 % | 47,3 % | 20,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 106 000 | 178 000 | 255 000 | - |
Virallinen nimi
8.4.2018
Osakeyhtiö
Kittilä
Katso kartallaLapin rakennusinsinööritoimisto
Päätoimiala
Rakennusinsinööritoimisto, rakennussuunnittelutoimisto
Muu rakennustekninen palvelu (71126)
Y-tunnus:
8.4.2018
Ennakkoperintärekisteri:
8.4.2018
Verohallinnon perustiedot:
25.4.2018
Työnantajarekisteri:
1.5.2026
Kaupparekisteri:
25.4.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
8.4.2018
Lapin rakennusinsinööritoimisto on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kittilä, ja pääasiallinen toimiala Rakennusinsinööritoimisto, rakennussuunnittelutoimisto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on EFC Group Oy.
Yhtiön Lapin rakennusinsinööritoimisto liikevaihto oli 275 tuhatta ja tilikauden tulos 46 tuhatta. Liikevaihto nousi 7,8%. Liikevoittoprosentti oli 20,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää