Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+218 %
+511 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 122 000 | 20 000 | 13 000 | 61 000 | 194 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −10,9 % | −83,6 % | −35 % | 369,2 % | 218 % |
Liiketulos, € | 44 000 | −11 000 | −12 000 | 22 000 | 90 000 |
Tilikauden tulos, € | 35 000 | −11 000 | −12 000 | 18 000 | 110 000 |
Käyttökate, % | 36,8 % | −52,4 % | −95,6 % | 36,2 % | 46,9 % |
Liikevoitto, % | 36,8 % | −52,4 % | −95,6 % | 36,2 % | 46,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | - | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | - | 194 000 |
Virallinen nimi
22.9.2006
Osakeyhtiö
Lappeenranta
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusinsinööritoimisto, rakennussuunnittelutoimisto
Rakennetekninen palvelu (71123)
Y-tunnus:
30.8.2006
Ennakkoperintärekisteri:
22.9.2006
Verohallinnon perustiedot:
20.10.2006
Kaupparekisteri:
22.9.2006
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
22.9.2006
Insinööritoimisto Lahtela Oy on perustettu vuonna 2006. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lappeenranta, ja pääasiallinen toimiala Rakennusinsinööritoimisto, rakennussuunnittelutoimisto.
Yhtiön Insinööritoimisto Lahtela Oy liikevaihto oli 194 tuhatta ja tilikauden tulos 110 tuhatta. Liikevaihto nousi 218,0%. Liikevoittoprosentti oli 46,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää