Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−10 %
+50 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 134 000 | 140 000 | 128 000 | 139 000 | 125 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −8,2 % | 4,5 % | −8,6 % | 8,6 % | −10,1 % |
Liiketulos, € | 33 000 | 49 000 | 44 000 | 51 000 | 101 000 |
Tilikauden tulos, € | 198 000 | 47 000 | 46 000 | 56 000 | 84 000 |
Käyttökate, % | 21,2 % | 31,1 % | 29,4 % | 31,9 % | 65,5 % |
Liikevoitto, % | 24,9 % | 35,6 % | 34,8 % | 37,4 % | 81,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 134 000 | 140 000 | 128 000 | 139 000 | 125 000 |
Virallinen nimi
31.12.2013
Osakeyhtiö
Vihti
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennesuunnittelu
Rakennetekninen palvelu (71123)
Y-tunnus:
13.12.2013
Ennakkoperintärekisteri:
13.12.2013
Verohallinnon perustiedot:
16.1.2014
Työnantajarekisteri:
1.1.2014
Kaupparekisteri:
31.12.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
28.11.2013
Koski Construction Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vihti, ja pääasiallinen toimiala Rakennesuunnittelu.
Yhtiön Koski Construction Oy liikevaihto oli 125 tuhatta ja tilikauden tulos 84 tuhatta. Liikevaihto laski 10,1%. Liikevoittoprosentti oli 81,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää