Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+4,6 %
−86 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 698 000 | 855 000 | 872 000 | 869 000 | 909 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 69,8 % | 22,5 % | 2 % | −0,3 % | 4,6 % |
Liiketulos, € | 147 000 | 137 000 | 125 000 | 36 000 | 6 000 |
Tilikauden tulos, € | 120 000 | 112 000 | 99 000 | 28 000 | 4 000 |
Käyttökate, % | 21,1 % | 16,1 % | 14,4 % | 4,2 % | 0,7 % |
Liikevoitto, % | 21,1 % | 16,1 % | 14,4 % | 4,2 % | 0,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 175 000 | 214 000 | 218 000 | 174 000 | 182 000 |
Virallinen nimi
20.4.2016
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennesuunnittelu
Rakennetekninen palvelu (71123)
Y-tunnus:
20.4.2016
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2016
Verohallinnon perustiedot:
13.5.2016
Työnantajarekisteri:
1.5.2016
Kaupparekisteri:
29.4.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2016
Corrector Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Rakennesuunnittelu.
Yhtiön Corrector Oy liikevaihto oli 909 tuhatta ja tilikauden tulos 4 tuhatta. Liikevaihto nousi 4,6%. Liikevoittoprosentti oli 0,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 5 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää