Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−15 %
−215 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 143 000 | 130 000 | 148 000 | 164 000 | 139 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 19,2 % | −9,1 % | 13,9 % | 10,8 % | −15,2 % |
Liiketulos, € | 34 000 | 3 000 | 21 000 | 16 000 | −15 000 |
Tilikauden tulos, € | 27 000 | 3 000 | 17 000 | 13 000 | −15 000 |
Käyttökate, % | 23,9 % | 3 % | 14,9 % | 10,3 % | −10,3 % |
Liikevoitto, % | 23,9 % | 3 % | 14,9 % | 10,3 % | −10,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 143 000 | 130 000 | 148 000 | 164 000 | 139 000 |
Virallinen nimi
29.9.2020
Osakeyhtiö
Hollola
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennesuunnittelu
Rakennetekninen palvelu (71123)
Y-tunnus:
29.9.2020
Ennakkoperintärekisteri:
13.10.2020
Verohallinnon perustiedot:
30.9.2020
Työnantajarekisteri:
13.10.2020
Kaupparekisteri:
30.9.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
13.10.2020
Alterplan Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hollola, ja pääasiallinen toimiala Rakennesuunnittelu.
Yhtiön Alterplan Oy liikevaihto oli 139 tuhatta ja tilikauden tulos -15 tuhatta. Liikevaihto laski 15,2%. Liikevoittoprosentti oli -10,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää