Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2,4 %
−15 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 413 000 | 581 000 | 202 000 | 255 000 | 261 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 124,5 % | 40,7 % | −65,2 % | 26,2 % | 2,4 % |
Liiketulos, € | 249 000 | 229 000 | 29 000 | 124 000 | 149 000 |
Tilikauden tulos, € | 107 000 | 201 000 | 42 000 | 150 000 | 127 000 |
Käyttökate, % | 40,9 % | 39,5 % | 14,8 % | 48,9 % | 57,4 % |
Liikevoitto, % | 60,4 % | 39,5 % | 14,8 % | 48,9 % | 57,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 581 000 | 202 000 | 255 000 | 261 000 |
Virallinen nimi
5.12.1990
Osakeyhtiö
Kauniainen
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muu rahoitusta palveleva toiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (66190)
Y-tunnus:
29.4.1991
Ennakkoperintärekisteri:
8.6.2011
Verohallinnon perustiedot:
29.4.1991
Kaupparekisteri:
5.12.1990
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2011
Ymer Trading Ab Oy on perustettu vuonna 1990. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kauniainen, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Oy Ymer Trading Ab.
Yhtiön Ymer Trading Ab Oy liikevaihto oli 261 tuhatta ja tilikauden tulos 127 tuhatta. Liikevaihto nousi 2,4%. Liikevoittoprosentti oli 57,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää