Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+114 %
+75 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 22 292 000 | 31 501 000 | 269 000 | 527 000 | 1 127 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 41,3 % | −99,1 % | 95,9 % | 113,9 % |
Liiketulos, € | −126 000 | −129 000 | 126 000 | 384 000 | 649 000 |
Tilikauden tulos, € | −75 000 | −183 000 | 126 000 | 371 000 | 649 000 |
Käyttökate, % | −0,6 % | −0,4 % | 47,8 % | 73,6 % | 59,3 % |
Liikevoitto, % | −0,6 % | −0,4 % | 47,1 % | 72,9 % | 57,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | - | - | - | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | 527 000 | 1 127 000 |
Virallinen nimi
18.4.2019
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muualla luokittelematon muu rahoituspalvelutoiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (64990)
Y-tunnus:
18.4.2019
Ennakkoperintärekisteri:
12.12.2023
Verohallinnon perustiedot:
3.5.2019
Kaupparekisteri:
3.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2024
SB-Network Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Yhtiön SB-Network Oy liikevaihto oli 1,13 miljoonaa ja tilikauden tulos 649 tuhatta. Liikevaihto nousi 113,8%. Liikevoittoprosentti oli 57,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää