Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+124 %
+399 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 117 000 | 126 000 | 11 000 | 112 000 | 251 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −30,4 % | 7,7 % | −91,3 % | 918,2 % | 124,1 % |
Liiketulos, € | 37 000 | −15 000 | −267 000 | −5 000 | 72 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | −2 000 | −198 000 | −79 000 | 236 000 |
Käyttökate, % | 31,7 % | −9,9 % | −2 091,4 % | 41,1 % | 33,7 % |
Liikevoitto, % | 32,5 % | −11,3 % | −2 427,2 % | −4,2 % | 28,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 117 000 | 126 000 | 11 000 | 112 000 | 251 000 |
Virallinen nimi
28.8.2017
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muualla luokittelematon muu rahoituspalvelutoiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (64990)
Y-tunnus:
28.8.2017
Ennakkoperintärekisteri:
28.8.2017
Verohallinnon perustiedot:
25.9.2017
Kaupparekisteri:
25.9.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.2017
Rock 'n' Roll Fly Fishing Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Yhtiön Rock 'n' Roll Fly Fishing Oy liikevaihto oli 251 tuhatta ja tilikauden tulos 236 tuhatta. Liikevaihto nousi 124,1%. Liikevoittoprosentti oli 28,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää