Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+10 %
−92 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 73 000 | 290 000 | 281 000 | 100 000 | 110 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 14,1 % | 297,3 % | −3,1 % | −64,4 % | 10 % |
Liiketulos, € | 8 000 | 34 000 | −9 000 | 9 000 | 10 000 |
Tilikauden tulos, € | 80 000 | 172 000 | 79 000 | 127 000 | 10 000 |
Käyttökate, % | 12,3 % | 11,8 % | −3 % | 9,3 % | 9,4 % |
Liikevoitto, % | 12,3 % | 11,8 % | −3 % | 9,3 % | 9,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 73 000 | 290 000 | 281 000 | 100 000 | 110 000 |
Virallinen nimi
21.3.2017
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muualla luokittelematon muu rahoituspalvelutoiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (64990)
Y-tunnus:
21.3.2017
Ennakkoperintärekisteri:
21.3.2017
Verohallinnon perustiedot:
22.3.2017
Kaupparekisteri:
22.3.2017
Olli Karkkulainen Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Yhtiön Olli Karkkulainen Oy liikevaihto oli 110 tuhatta ja tilikauden tulos 10 tuhatta. Liikevaihto nousi 10%. Liikevoittoprosentti oli 9,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää