Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+14 %
+7,8 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 119 000 | 1 561 000 | 2 456 000 | 1 967 000 | 2 247 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −42,2 % | 39,5 % | 57,3 % | −19,9 % | 14,2 % |
Liiketulos, € | −3 000 | −129 000 | 151 000 | 240 000 | 273 000 |
Tilikauden tulos, € | 20 000 | −84 000 | 160 000 | 217 000 | 234 000 |
Käyttökate, % | −0,2 % | −8,2 % | 6,2 % | 12,2 % | 12,2 % |
Liikevoitto, % | −0,2 % | −8,2 % | 6,2 % | 12,2 % | 12,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 119 000 | 1 561 000 | 2 456 000 | 1 967 000 | 2 247 000 |
Virallinen nimi
24.8.2001
Osakeyhtiö
Haapajärvi
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muualla luokittelematon muu rahoituspalvelutoiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (64990)
Y-tunnus:
28.12.2000
Ennakkoperintärekisteri:
9.1.2006
Verohallinnon perustiedot:
28.12.2000
Kaupparekisteri:
24.8.2001
MN16-Holding Oy on perustettu vuonna 2001. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Haapajärvi, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Yhtiön MN16-Holding Oy liikevaihto oli 2,25 miljoonaa ja tilikauden tulos 234 tuhatta. Liikevaihto nousi 14,2%. Liikevoittoprosentti oli 12,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää