Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+59 %
+300 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen ja varajäsen kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 527 000 | 431 000 | 344 000 | 420 000 | 668 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −0,9 % | −18,2 % | −20,2 % | 22,1 % | 59,1 % |
Liiketulos, € | 48 000 | 32 000 | 46 000 | 24 000 | 95 000 |
Tilikauden tulos, € | 38 000 | 26 000 | 36 000 | 19 000 | 76 000 |
Käyttökate, % | 8,4 % | 7,5 % | 13,5 % | 5,8 % | 14,4 % |
Liikevoitto, % | 9,2 % | 7,5 % | 13,5 % | 5,8 % | 14,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 527 000 | 431 000 | 344 000 | 420 000 | 668 000 |
Virallinen nimi
25.7.1990
Osakeyhtiö
Sastamala
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muualla luokittelematon muu rahoituspalvelutoiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (64990)
Y-tunnus:
6.9.1990
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
6.9.1990
Työnantajarekisteri:
1.10.1990
Kaupparekisteri:
25.7.1990
Kukkuri Oy on perustettu vuonna 1990. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Sastamala, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Yhtiön Kukkuri Oy liikevaihto oli 668 tuhatta ja tilikauden tulos 76 tuhatta. Liikevaihto nousi 59,0%. Liikevoittoprosentti oli 14,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää