Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+23 %
+221 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 159 000 | 121 000 | 113 000 | 124 000 | 152 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 45,9 % | −23,9 % | −6,6 % | 9,7 % | 22,6 % |
Liiketulos, € | −1 000 | 1 000 | 3 000 | −15 000 | 25 000 |
Tilikauden tulos, € | −2 000 | - | - | −19 000 | 23 000 |
Käyttökate, % | −0,5 % | 1,4 % | 3 % | −11,5 % | 16,5 % |
Liikevoitto, % | −0,5 % | 1,4 % | 3 % | −11,5 % | 16,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 80 000 | 121 000 | 113 000 | 62 000 | 76 000 |
Virallinen nimi
25.6.2014
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muu rahoitusta palveleva toiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (66190)
Y-tunnus:
25.6.2014
Verohallinnon perustiedot:
11.7.2014
Kaupparekisteri:
11.7.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2021
Issok Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Issok OY.
Yhtiön Issok Oy liikevaihto oli 152 tuhatta ja tilikauden tulos 23 tuhatta. Liikevaihto nousi 22,6%. Liikevoittoprosentti oli 16,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää