Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+242 %
+1 974 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 9 061 000 | 8 290 000 | 4 409 000 | 8 809 000 | 30 085 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 1 032,6 % | −8,5 % | −46,8 % | 99,8 % | 241,5 % |
Liiketulos, € | 5 918 000 | 2 282 000 | 1 857 000 | 1 078 000 | 15 626 000 |
Tilikauden tulos, € | 5 009 000 | 218 000 | 1 148 000 | 543 000 | 11 264 000 |
Käyttökate, % | 65,3 % | 27,5 % | 42,1 % | 12,2 % | 51,9 % |
Liikevoitto, % | 65,3 % | 27,5 % | 42,1 % | 12,2 % | 51,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 9 061 000 | 8 290 000 | 4 409 000 | 8 809 000 | 30 085 000 |
Virallinen nimi
8.11.1984
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muu rahoitusta palveleva toiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (66190)
Y-tunnus:
17.4.1985
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
17.4.1985
Kaupparekisteri:
8.11.1984
Hammaren & Co Oy Ab on perustettu vuonna 1984. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Oy Hammarén & Co Ab.
Yhtiön Hammaren & Co Oy Ab liikevaihto oli 30,09 miljoonaa ja tilikauden tulos 11,26 miljoonaa. Liikevaihto nousi 241,5%. Liikevoittoprosentti oli 51,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää