Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−29 %
−31 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 533 000 | 584 000 | 691 000 | 564 000 | 399 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 5,3 % | 9,6 % | 18,3 % | −18,4 % | −29,3 % |
Liiketulos, € | 374 000 | 437 000 | 473 000 | 385 000 | 262 000 |
Tilikauden tulos, € | 317 000 | 376 000 | 453 000 | 342 000 | 236 000 |
Käyttökate, % | 71,7 % | 76 % | 66,8 % | 72 % | 65,9 % |
Liikevoitto, % | 70,4 % | 75 % | 68,5 % | 68,3 % | 65,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 533 000 | 584 000 | 691 000 | 564 000 | 399 000 |
Virallinen nimi
6.3.2016
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPrecon
Päätoimiala
Rahoitus ja luottotoiminta
Muualla luokittelematon muu rahoituspalvelutoiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (64990)
Y-tunnus:
6.3.2016
Ennakkoperintärekisteri:
6.3.2016
Verohallinnon perustiedot:
17.3.2016
Kaupparekisteri:
16.3.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2018
EJoella Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Rahoitus ja luottotoiminta.
Yhtiön EJoella Oy liikevaihto oli 399 tuhatta ja tilikauden tulos 236 tuhatta. Liikevaihto laski 29,3%. Liikevoittoprosentti oli 65,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää