Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+4,2 %
−94 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 242 000 | 291 000 | 214 000 | 263 000 | 274 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −36,5 % | 20,3 % | −26,5 % | 22,9 % | 4,2 % |
Liiketulos, € | −41 000 | 39 000 | 1 000 | 17 000 | 2 000 |
Tilikauden tulos, € | −43 000 | 36 000 | −2 000 | 16 000 | 1 000 |
Käyttökate, % | −14,9 % | 14,9 % | 3,7 % | 8,6 % | 2,3 % |
Liikevoitto, % | −16,6 % | 13,7 % | 0,6 % | 6,7 % | 0,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 242 000 | 291 000 | 214 000 | 263 000 | 274 000 |
Virallinen nimi
10.9.2018
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Puusepänliike, puuseppä
Huonekalujen valmistus (31000)
Y-tunnus:
10.9.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2018
Verohallinnon perustiedot:
3.10.2018
Työnantajarekisteri:
1.10.2018
Kaupparekisteri:
1.10.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2018
Puusepänliike Rytinki Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Puusepänliike, puuseppä.
Yhtiön Puusepänliike Rytinki Oy liikevaihto oli 274 tuhatta ja tilikauden tulos 1 tuhatta. Liikevaihto nousi 4,2%. Liikevoittoprosentti oli 0,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää