Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−87 %
−313 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 945 000 | 803 000 | 1 011 000 | 879 000 | 116 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 69,1 % | −15 % | 25,9 % | −13,1 % | −86,8 % |
Liiketulos, € | 45 000 | 10 000 | −25 000 | 15 000 | −32 000 |
Tilikauden tulos, € | 36 000 | 8 000 | −25 000 | 15 000 | −32 000 |
Käyttökate, % | 4,8 % | 1,3 % | −2,4 % | 1,8 % | −27,7 % |
Liikevoitto, % | 4,8 % | 1,3 % | −2,4 % | 1,8 % | −27,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 945 000 | 803 000 | 1 011 000 | 879 000 | 116 000 |
Virallinen nimi
13.3.2016
Osakeyhtiö
Raisio
Katso kartallaEPR-Ikkuna
Päätoimiala
Puusepänliike, puuseppä
Rakennuspuusepän asennustyöt (43320)
Y-tunnus:
13.3.2016
Ennakkoperintärekisteri:
2.10.2017
Verohallinnon perustiedot:
4.4.2016
Kaupparekisteri:
1.4.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.10.2017
Edustus P.Räty Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Raisio, ja pääasiallinen toimiala Puusepänliike, puuseppä.
Yhtiön Edustus P.Räty Oy liikevaihto oli 116 tuhatta ja tilikauden tulos -32 tuhatta. Liikevaihto laski 86,8%. Liikevoittoprosentti oli -27,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää