Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+32 %
+567 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 120 000 | 163 000 | 164 000 | 146 000 | 193 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −21 % | 35,8 % | 0,6 % | −11 % | 32,2 % |
Liiketulos, € | −2 000 | 18 000 | 13 000 | −1 000 | 17 000 |
Tilikauden tulos, € | −4 000 | 16 000 | 11 000 | −3 000 | 14 000 |
Käyttökate, % | 7,7 % | 20,5 % | 17,6 % | 17,5 % | 28,8 % |
Liikevoitto, % | −1,3 % | 11,2 % | 8,2 % | −0,1 % | 9,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 120 000 | 163 000 | 164 000 | 146 000 | 193 000 |
Virallinen nimi
5.9.1997
Osakeyhtiö
Orimattila
Katso kartallaPäätoimiala
Puunkaato
Puunkorjuu (02200)
Y-tunnus:
31.7.1997
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.1997
Verohallinnon perustiedot:
31.7.1997
Työnantajarekisteri:
1.11.2015
Kaupparekisteri:
5.9.1997
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.7.1997
Ormeko Oy on perustettu vuonna 1997. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Orimattila, ja pääasiallinen toimiala Puunkaato.
Yhtiön Ormeko Oy liikevaihto oli 193 tuhatta ja tilikauden tulos 14 tuhatta. Liikevaihto nousi 32,2%. Liikevoittoprosentti oli 9,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää