Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−31 %
−366 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 956 000 | 766 000 | 1 763 000 | 349 000 | 241 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −36,1 % | −19,9 % | 130,2 % | −80,2 % | −30,9 % |
Liiketulos, € | 84 000 | 347 000 | 390 000 | 34 000 | −77 000 |
Tilikauden tulos, € | 67 000 | 277 000 | 823 000 | 29 000 | −77 000 |
Käyttökate, % | 13,8 % | 51,1 % | 24,5 % | 7,6 % | −31,8 % |
Liikevoitto, % | 8,8 % | 45,3 % | 22,2 % | 10 % | −31,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 956 000 | 766 000 | 1 763 000 | 349 000 | 241 000 |
Virallinen nimi
5.4.1989
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Pumput
Suodattimet
Muu kiinteistöjen vuokraus ja hallinta (68203)
Y-tunnus:
8.6.1989
Ennakkoperintärekisteri:
7.6.2010
Verohallinnon perustiedot:
8.6.1989
Kaupparekisteri:
5.4.1989
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
12.2.2001
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2023
Hekes Capital Oy on perustettu vuonna 1989. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Pumput.
Yhtiön toinen toimiala on suodattimet.
Yhtiön Hekes Capital Oy liikevaihto oli 241 tuhatta ja tilikauden tulos -77 tuhatta. Liikevaihto laski 30,9%. Liikevoittoprosentti oli -31,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää