Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+26 %
+126 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 145 000 | 193 000 | 135 000 | 113 000 | 142 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 38,1 % | 33,1 % | −30 % | −16,3 % | 25,7 % |
Liiketulos, € | 40 000 | 25 000 | 53 000 | 24 000 | 54 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 20 000 | 42 000 | 19 000 | 43 000 |
Käyttökate, % | 28,1 % | 13,1 % | 39,7 % | 21,7 % | 38,5 % |
Liikevoitto, % | 28,1 % | 13,1 % | 39,7 % | 21,7 % | 38,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 145 000 | 193 000 | 135 000 | 113 000 | 142 000 |
Virallinen nimi
1.11.2019
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaPäätoimiala
Puheterapia
Muualla luokittelematon muu terveyspalvelutoiminta (86990)
Y-tunnus:
1.11.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
5.11.2019
Työnantajarekisteri:
1.1.2020
Kaupparekisteri:
4.11.2019
Puheterapiapalvelut Maini Tuomaala Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Puheterapia.
Yhtiön Puheterapiapalvelut Maini Tuomaala Oy liikevaihto oli 142 tuhatta ja tilikauden tulos 43 tuhatta. Liikevaihto nousi 25,7%. Liikevoittoprosentti oli 38,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää