Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−4,4 %
+50 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 120 000 | 182 000 | 169 000 | 137 000 | 131 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 29 % | 51,7 % | −7,1 % | −18,9 % | −4,4 % |
Liiketulos, € | 12 000 | 11 000 | 6 000 | −4 000 | −2 000 |
Tilikauden tulos, € | 12 000 | 8 000 | 5 000 | −4 000 | −2 000 |
Käyttökate, % | 9,6 % | 6,2 % | 4,9 % | −1,7 % | −1,2 % |
Liikevoitto, % | 10,6 % | 6,1 % | 3,8 % | −2,4 % | −1,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 120 000 | 182 000 | 169 000 | 137 000 | 131 000 |
Virallinen nimi
14.12.2009
Osakeyhtiö
Kolari
Katso kartallaPäätoimiala
Pubit ja baarit
Ruokaravintolat (56111)
Y-tunnus:
11.11.2009
Ennakkoperintärekisteri:
11.11.2009
Verohallinnon perustiedot:
14.12.2009
Työnantajarekisteri:
6.11.2009
Kaupparekisteri:
27.11.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
6.11.2009
Bar Kaappi Ylläs on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kolari, ja pääasiallinen toimiala Pubit ja baarit.
Viralliselta nimeltään yhtiö on SRY Ravintolat Oy.
Yhtiön Bar Kaappi Ylläs liikevaihto oli 131 tuhatta ja tilikauden tulos -2 tuhatta. Liikevaihto laski 4,4%. Liikevoittoprosentti oli -1,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää