Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−25 %
−58 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 77 000 | 142 000 | 123 000 | 157 000 | 117 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 71,1 % | 84,4 % | −13,4 % | 27,6 % | −25,5 % |
Liiketulos, € | 9 000 | 6 000 | 5 000 | 30 000 | 14 000 |
Tilikauden tulos, € | 9 000 | 6 000 | 5 000 | 26 000 | 11 000 |
Käyttökate, % | 12,1 % | 4,8 % | 4,7 % | 19,5 % | 12 % |
Liikevoitto, % | 12 % | 4,8 % | 4,7 % | 19,5 % | 12 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 77 000 | 142 000 | 123 000 | 157 000 | 117 000 |
Virallinen nimi
1.1.1989
Osakeyhtiö
Järvenpää
Katso kartallaPäätoimiala
Postimerkkiliike
Postituspalvelu
Muualla luokittelematon muu erikoistunut tukkukauppa (46890)
Y-tunnus:
15.8.1989
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
15.8.1989
Kaupparekisteri:
14.6.1989
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Järvenpään Filateliapalvelu Oy on perustettu vuonna 1989. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Järvenpää, ja pääasiallinen toimiala Postimerkkiliike.
Yhtiön toinen toimiala on postituspalvelu.
Yhtiön Järvenpään Filateliapalvelu Oy liikevaihto oli 117 tuhatta ja tilikauden tulos 11 tuhatta. Liikevaihto laski 25,5%. Liikevoittoprosentti oli 12%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää