Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+13 %
+12 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/09 | 2022/09 | 2023/09 | 2024/09 | 2025/09 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 310 000 | 304 000 | 297 000 | 182 000 | 206 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −2,2 % | −1,9 % | −2,3 % | −38,7 % | 13,2 % |
Liiketulos, € | - | 55 000 | 39 000 | 40 000 | 28 000 |
Tilikauden tulos, € | 51 000 | 43 000 | −2 000 | 26 000 | 29 000 |
Käyttökate, % | - | 39,1 % | 26,6 % | 29,8 % | 22,6 % |
Liikevoitto, % | - | 18,3 % | 13,3 % | 22,5 % | 13,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 310 000 | 304 000 | 297 000 | 182 000 | 206 000 |
Virallinen nimi
7.10.2019
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPolin Talli
Päätoimiala
Pienkonekorjaamo
Yleiskäyttöön tarkoitettujen koneiden korjaus ja huolto (33121)
Y-tunnus:
7.10.2019
Ennakkoperintärekisteri:
23.10.2019
Verohallinnon perustiedot:
24.10.2019
Kaupparekisteri:
23.10.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
23.10.2019
Nosturit Polin Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Pienkonekorjaamo.
Yhtiön Nosturit Polin Oy liikevaihto oli 206 tuhatta ja tilikauden tulos 29 tuhatta. Liikevaihto nousi 13,2%. Liikevoittoprosentti oli 13,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
09/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää