Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+7,4 %
+125 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 172 000 | 164 000 | 207 000 | 215 000 | 231 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 22 % | −4,6 % | 26,2 % | 3,9 % | 7,4 % |
Liiketulos, € | - | - | - | 20 000 | 36 000 |
Tilikauden tulos, € | 26 000 | 10 000 | 31 000 | 16 000 | 36 000 |
Käyttökate, % | 2,9 % | - | - | 12,6 % | 15,5 % |
Liikevoitto, % | - | - | - | 9,7 % | 15,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 172 000 | 164 000 | 207 000 | 215 000 | 46 000 |
Virallinen nimi
19.3.2013
Osakeyhtiö
Kuopio
Katso kartallaPäätoimiala
Pienkonekorjaamo
Yleiskäyttöön tarkoitettujen koneiden korjaus ja huolto (33121)
Y-tunnus:
6.3.2013
Ennakkoperintärekisteri:
6.3.2013
Verohallinnon perustiedot:
24.4.2013
Työnantajarekisteri:
5.3.2013
Kaupparekisteri:
19.3.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
5.3.2013
Jary Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuopio, ja pääasiallinen toimiala Pienkonekorjaamo.
Yhtiön Jary Oy liikevaihto oli 231 tuhatta ja tilikauden tulos 36 tuhatta. Liikevaihto nousi 7,4%. Liikevoittoprosentti oli 15,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 5 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 400% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää