Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+44 %
+3 300 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 154 000 | 142 000 | 127 000 | 153 000 | 221 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 12,4 % | −7,8 % | −10,6 % | 20,5 % | 44,4 % |
Liiketulos, € | 43 000 | 17 000 | - | 19 000 | 78 000 |
Tilikauden tulos, € | 33 000 | 13 000 | −3 000 | −2 000 | 64 000 |
Käyttökate, % | 26,6 % | 12,2 % | 0,6 % | 12,8 % | 34,9 % |
Liikevoitto, % | 28,3 % | 12,2 % | 0,6 % | 12,8 % | 35,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 154 000 | 142 000 | 127 000 | 153 000 | 221 000 |
Virallinen nimi
22.2.2013
Osakeyhtiö
Lohja
Katso kartallaPäätoimiala
Personal trainer
Muu muualla luokittelematon monenlainen henkilökohtainen palvelutoiminta (96999)
Y-tunnus:
4.2.2013
Ennakkoperintärekisteri:
4.2.2013
Verohallinnon perustiedot:
22.2.2013
Kaupparekisteri:
22.2.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
4.2.2013
Team Urhola Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lohja, ja pääasiallinen toimiala Personal trainer.
Yhtiön Team Urhola Oy liikevaihto oli 221 tuhatta ja tilikauden tulos 64 tuhatta. Liikevaihto nousi 44,4%. Liikevoittoprosentti oli 35,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää