Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−14 %
+233 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 242 000 | 216 000 | 183 000 | 160 000 | 137 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −1,2 % | −10,7 % | −15,3 % | −12,6 % | −14,4 % |
Liiketulos, € | 91 000 | 44 000 | −27 000 | −3 000 | 4 000 |
Tilikauden tulos, € | 73 000 | 35 000 | −27 000 | −3 000 | 4 000 |
Käyttökate, % | 34,1 % | 20,9 % | −14,6 % | −1,8 % | 3 % |
Liikevoitto, % | 38 % | 20,9 % | −14,6 % | −1,8 % | 3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 242 000 | 216 000 | 183 000 | 160 000 | 137 000 |
Virallinen nimi
4.5.2007
Osakeyhtiö
Sipoo
Katso kartallaPäätoimiala
Personal trainer
Kylpylä-, sauna- ja höyrysaunapalvelut (96230)
Y-tunnus:
4.5.2007
Ennakkoperintärekisteri:
29.10.2015
Verohallinnon perustiedot:
11.6.2007
Työnantajarekisteri:
29.10.2015
Kaupparekisteri:
23.5.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
29.10.2015
Obesus Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Sipoo, ja pääasiallinen toimiala Personal trainer.
Yhtiön Obesus Oy liikevaihto oli 137 tuhatta ja tilikauden tulos 4 tuhatta. Liikevaihto laski 14,4%. Liikevoittoprosentti oli 3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää