Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+44 %
+12 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 73 000 | 148 000 | 224 000 | 393 000 | 564 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −8,7 % | 102,7 % | 51,4 % | 75,5 % | 43,5 % |
Liiketulos, € | 16 000 | 57 000 | 112 000 | 176 000 | 196 000 |
Tilikauden tulos, € | 13 000 | 47 000 | 92 000 | 147 000 | 165 000 |
Käyttökate, % | 23,4 % | 51,6 % | 55,9 % | 48 % | 35,3 % |
Liikevoitto, % | 23,4 % | 39,4 % | 50,5 % | 44,9 % | 34,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 73 000 | 148 000 | 112 000 | 197 000 | 188 000 |
Virallinen nimi
12.12.2018
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Perintätoimisto
Perintä- ja luottotietopalvelut (82910)
Y-tunnus:
12.12.2018
Ennakkoperintärekisteri:
12.12.2018
Verohallinnon perustiedot:
2.1.2019
Työnantajarekisteri:
12.12.2018
Kaupparekisteri:
1.1.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2019
Ykkös Perintä Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Perintätoimisto.
Yhtiön Ykkös Perintä Oy liikevaihto oli 564 tuhatta ja tilikauden tulos 165 tuhatta. Liikevaihto nousi 43,5%. Liikevoittoprosentti oli 34,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 50% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää