Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+30 %
+81 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 536 000 | 747 000 | 734 000 | 670 000 | 874 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 17 % | 0 % | 36,9 % | −8,7 % | 30,5 % |
Liiketulos, € | 96 000 | 87 000 | 84 000 | 77 000 | 163 000 |
Tilikauden tulos, € | 94 000 | 84 000 | 85 000 | 83 000 | 150 000 |
Käyttökate, % | 18,2 % | 13,7 % | 13,3 % | 13,7 % | 21,5 % |
Liikevoitto, % | 18,1 % | 11,8 % | 11,5 % | 11,6 % | 18,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 536 000 | 747 000 | 734 000 | 670 000 | 874 000 |
Virallinen nimi
20.2.1996
Osakeyhtiö
Hämeenkyrö
Katso kartallaPäätoimiala
Peräkärryt
Metallituotteiden korjaus ja huolto (33110)
Y-tunnus:
20.2.1996
Ennakkoperintärekisteri:
5.2.1996
Verohallinnon perustiedot:
20.2.1996
Kaupparekisteri:
14.2.1996
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
5.2.1996
Te-Ho Perävaunut on perustettu vuonna 1996. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenkyrö, ja pääasiallinen toimiala Peräkärryt.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Tero Heikkilä Oy.
Yhtiön Te-Ho Perävaunut liikevaihto oli 874 tuhatta ja tilikauden tulos 150 tuhatta. Liikevaihto nousi 30,4%. Liikevoittoprosentti oli 18,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää