Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+85 %
+413 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 206 000 | 194 000 | 118 000 | 115 000 | 213 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −0,5 % | −5,8 % | −39,2 % | −2,5 % | 85,2 % |
Liiketulos, € | −7 000 | −14 000 | −10 000 | −3 000 | 32 000 |
Tilikauden tulos, € | −9 000 | −18 000 | −15 000 | −8 000 | 25 000 |
Käyttökate, % | −2,8 % | 0,6 % | 1,3 % | 5,2 % | 16,2 % |
Liikevoitto, % | −3,3 % | −6,9 % | −8 % | −2 % | 15,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 206 000 | 194 000 | 118 000 | 115 000 | 213 000 |
Virallinen nimi
4.9.2008
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Parvekelasitus
Lasitus (43342)
Y-tunnus:
26.8.2008
Ennakkoperintärekisteri:
26.8.2008
Verohallinnon perustiedot:
27.8.2008
Työnantajarekisteri:
1.9.2008
Kaupparekisteri:
4.9.2008
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.2008
Parpe Oy on perustettu vuonna 2008. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Parvekelasitus.
Yhtiön Parpe Oy liikevaihto oli 213 tuhatta ja tilikauden tulos 25 tuhatta. Liikevaihto nousi 85,2%. Liikevoittoprosentti oli 15,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää