Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+44 %
+150 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 140 000 | 269 000 | 191 000 | 135 000 | 195 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 7,7 % | 92,1 % | −29 % | −29,3 % | 44,4 % |
Liiketulos, € | 45 000 | 43 000 | 44 000 | 20 000 | 33 000 |
Tilikauden tulos, € | 68 000 | 36 000 | 37 000 | 18 000 | 45 000 |
Käyttökate, % | 33,3 % | 16,4 % | 23,9 % | 15,8 % | 17,4 % |
Liikevoitto, % | 32,6 % | 16,1 % | 23,6 % | 15,5 % | 17,2 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 140 000 | 269 000 | 191 000 | 135 000 | 195 000 |
Virallinen nimi
27.12.1990
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Agentuuriliike
Pakkauskoneet, pakkaustarvikkeet
Koneiden, laitteiden, laivojen ja lentokoneiden agentuuritoiminta (46140)
Y-tunnus:
12.6.1991
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
12.6.1991
Kaupparekisteri:
27.12.1990
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Pacfil Oy on perustettu vuonna 1990. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Pakkauskoneet, pakkaustarvikkeet.
Yhtiön toinen toimiala on agentuuriliike.
Yhtiön Pacfil Oy liikevaihto oli 195 tuhatta ja tilikauden tulos 45 tuhatta. Liikevaihto nousi 44,4%. Liikevoittoprosentti oli 17,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää