Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−80 %
+289 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/10 | 2022/10 | 2023/10 | 2024/10 | 2025/10 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 43 000 | 57 000 | 140 000 | 686 000 | 139 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 32,6 % | 145,6 % | 390 % | −79,7 % |
Liiketulos, € | 141 000 | −80 000 | −34 000 | −19 000 | 36 000 |
Tilikauden tulos, € | 141 000 | −80 000 | −33 000 | −19 000 | 36 000 |
Käyttökate, % | 330,7 % | −141,5 % | −24,2 % | −2,8 % | 26,2 % |
Liikevoitto, % | 330,7 % | −141,9 % | −24,2 % | −2,8 % | 26,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | 686 000 | 139 000 |
Virallinen nimi
15.11.2005
Osakeyhtiö
Kangasala
Katso kartallaPäätoimiala
Elintarvikeliikkeet
Päivittäistavarat
Erikoistumaton elintarvikkeiden, juomien tai tupakan vähittäiskauppa (47110)
Y-tunnus:
31.10.2005
Ennakkoperintärekisteri:
1.11.2005
Verohallinnon perustiedot:
7.11.2005
Kaupparekisteri:
15.11.2005
Kangasalan Kesäpäivä Oy on perustettu vuonna 2005. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kangasala, ja pääasiallinen toimiala Päivittäistavarat.
Yhtiön toinen toimiala on elintarvikeliikkeet.
Yhtiön Kangasalan Kesäpäivä Oy liikevaihto oli 139 tuhatta ja tilikauden tulos 36 tuhatta. Liikevaihto laski 79,7%. Liikevoittoprosentti oli 26,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
10/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää