Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−15 %
+1 975 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 2 225 000 | 328 000 | 503 000 | 904 000 | 765 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 379,5 % | 0 % | −77,4 % | 79,7 % | −15,4 % |
Liiketulos, € | 1 538 000 | −4 000 | 77 000 | −14 000 | 186 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 230 000 | 1 000 | 64 000 | −8 000 | 150 000 |
Käyttökate, % | 69,2 % | −0,9 % | 15,9 % | −1,3 % | 24,5 % |
Liikevoitto, % | 69,2 % | −1 % | 15,5 % | −1,5 % | 24,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 2 225 000 | - | 503 000 | 904 000 | 765 000 |
Virallinen nimi
8.4.2010
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Pääomasijoittaminen
Muu rahoitusta palveleva toiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (66190)
Y-tunnus:
3.12.2009
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2009
Verohallinnon perustiedot:
14.12.2009
Kaupparekisteri:
11.12.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2009
Jesura Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Pääomasijoittaminen.
Yhtiön Jesura Oy liikevaihto oli 765 tuhatta ja tilikauden tulos 150 tuhatta. Liikevaihto laski 15,4%. Liikevoittoprosentti oli 24,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää