Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−13 %
−200 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 140 000 | 145 000 | 122 000 | 113 000 | 98 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −2,1 % | 3,6 % | −15,9 % | −7,4 % | −13,3 % |
Liiketulos, € | - | 19 000 | 16 000 | 8 000 | −5 000 |
Tilikauden tulos, € | - | 19 000 | 14 000 | 5 000 | −5 000 |
Käyttökate, % | 0,2 % | 13,2 % | 13,4 % | 7,7 % | −5 % |
Liikevoitto, % | 0,2 % | 13,2 % | 13,4 % | 7,7 % | −5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 70 000 | 145 000 | 122 000 | 113 000 | 98 000 |
Virallinen nimi
1.12.1997
Osakeyhtiö
Järvenpää
Katso kartallaPäätoimiala
Optikko, silmälasiliike
Silmälääkäri
Työvoiman vuokraus ja muu henkilöstön hankintapalvelutoiminta (78200)
Y-tunnus:
24.11.1997
Ennakkoperintärekisteri:
24.11.1997
Verohallinnon perustiedot:
24.11.1997
Työnantajarekisteri:
1.1.1998
Kaupparekisteri:
1.12.1997
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.1998
Ulrikan Unelmat Oy on perustettu vuonna 1997. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Järvenpää, ja pääasiallinen toimiala Optikko, silmälasiliike.
Yhtiön toinen toimiala on silmälääkäri.
Yhtiön Ulrikan Unelmat Oy liikevaihto oli 98 tuhatta ja tilikauden tulos -5 tuhatta. Liikevaihto laski 13,3%. Liikevoittoprosentti oli -5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää