Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−33 %
+520 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 73 000 | 163 000 | 530 000 | 469 000 | 312 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −29,1 % | 123,3 % | 225,2 % | −11,5 % | −33,5 % |
Liiketulos, € | 1 000 | 17 000 | 14 000 | 45 000 | 49 000 |
Tilikauden tulos, € | - | 11 000 | 11 000 | 10 000 | 62 000 |
Käyttökate, % | 2,5 % | 10,4 % | 2,8 % | 9,6 % | 15,7 % |
Liikevoitto, % | 2,7 % | 10,5 % | 2,8 % | 9,6 % | 15,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 73 000 | 163 000 | 530 000 | 469 000 | - |
Virallinen nimi
18.12.2006
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartalla69 Eyes Entertainment
Helsinki Vampires Inc
Päätoimiala
Ohjelmatoimisto
Kulttuurialan ohjelmatoimistojen toiminta (74991)
Y-tunnus:
29.11.2006
Ennakkoperintärekisteri:
29.11.2006
Verohallinnon perustiedot:
8.12.2006
Työnantajarekisteri:
1.12.2006
Kaupparekisteri:
18.12.2006
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.10.2006
Helsinki Vampires Inc Oy on perustettu vuonna 2006. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Ohjelmatoimisto.
Yhtiön Helsinki Vampires Inc Oy liikevaihto oli 312 tuhatta ja tilikauden tulos 62 tuhatta. Liikevaihto laski 33,5%. Liikevoittoprosentti oli 15,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää