Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+26 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 125 000 | 133 000 | 122 000 | 154 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 6,4 % | −8,3 % | 26,2 % |
Liiketulos, € | 41 000 | 10 000 | - | 40 000 |
Tilikauden tulos, € | 33 000 | 8 000 | - | 32 000 |
Käyttökate, % | 33,6 % | 8,1 % | 0,6 % | 26,8 % |
Liikevoitto, % | 33,6 % | 7,9 % | 0,4 % | 26,6 % |
Maksuvalmius | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 125 000 | 133 000 | 61 000 | 77 000 |
Virallinen nimi
8.6.2022
Osakeyhtiö
Rovaniemi
Katso kartallaPäätoimiala
Ohjelmapalvelut
Muu esittävä taide (90209)
Y-tunnus:
8.6.2022
Ennakkoperintärekisteri:
8.6.2022
Verohallinnon perustiedot:
5.7.2022
Työnantajarekisteri:
5.6.2022
Kaupparekisteri:
5.7.2022
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
5.6.2022
Reach for the Stars Oy on perustettu vuonna 2022. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rovaniemi, ja pääasiallinen toimiala Ohjelmapalvelut.
Yhtiön Reach for the Stars Oy liikevaihto oli 154 tuhatta ja tilikauden tulos 32 tuhatta. Liikevaihto nousi 26,2%. Liikevoittoprosentti oli 26,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää