Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+78 %
+211 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 25 000 | 325 000 | 529 000 | 99 000 | 176 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 1 200 % | 62,8 % | −81,3 % | 77,8 % |
Liiketulos, € | −5 000 | −73 000 | −80 000 | −46 000 | 61 000 |
Tilikauden tulos, € | −5 000 | −87 000 | −104 000 | −55 000 | 61 000 |
Käyttökate, % | −19,8 % | −22,2 % | −15 % | −45,8 % | 35,7 % |
Liikevoitto, % | −19,8 % | −22,2 % | −15 % | −46,1 % | 35,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 325 000 | 529 000 | 99 000 | - |
Virallinen nimi
19.4.2021
Osakeyhtiö
Ylöjärvi
Katso kartallaSolarCell Energilösningar Ab
SolarCell Energy Solutions Ltd
Päätoimiala
Myyntiedustus
Muu muualla luokittelematon uusien tavaroiden vähittäiskauppa (47782)
Y-tunnus:
19.4.2021
Ennakkoperintärekisteri:
19.4.2021
Verohallinnon perustiedot:
26.4.2021
Kaupparekisteri:
26.4.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
19.4.2021
SolarCell Energiaratkaisut Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Ylöjärvi, ja pääasiallinen toimiala Myyntiedustus.
Yhtiön SolarCell Energiaratkaisut Oy liikevaihto oli 176 tuhatta ja tilikauden tulos 61 tuhatta. Liikevaihto nousi 77,8%. Liikevoittoprosentti oli 35,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää