Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+56 %
+203 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 49 000 | 190 000 | 197 000 | 234 000 | 366 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 104,2 % | 287,8 % | 3,7 % | 18,8 % | 56,4 % |
Liiketulos, € | 1 000 | - | 1 000 | 35 000 | 126 000 |
Tilikauden tulos, € | - | - | 1 000 | 33 000 | 100 000 |
Käyttökate, % | 10,5 % | 1,3 % | 3,5 % | 18,7 % | 42,1 % |
Liikevoitto, % | 2,4 % | 0,2 % | 1 % | 15,3 % | 34,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 49 000 | 190 000 | 197 000 | 234 000 | 122 000 |
Virallinen nimi
8.3.2018
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaSanta Claus shop Helsinki
Päätoimiala
Myyntiedustus
Muu erikoistumaton vähittäiskauppa (47120)
Y-tunnus:
8.3.2018
Ennakkoperintärekisteri:
10.3.2018
Verohallinnon perustiedot:
26.3.2018
Työnantajarekisteri:
1.7.2018
Kaupparekisteri:
26.3.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
10.3.2018
Scandifors Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Myyntiedustus.
Yhtiön Scandifors Oy liikevaihto oli 366 tuhatta ja tilikauden tulos 100 tuhatta. Liikevaihto nousi 56,4%. Liikevoittoprosentti oli 34,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää