Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+22 %
+140 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 344 000 | 448 000 | 294 000 | 229 000 | 280 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 13,9 % | 30,2 % | −34,4 % | −22,1 % | 22,3 % |
Liiketulos, € | 119 000 | 217 000 | 87 000 | 56 000 | 63 000 |
Tilikauden tulos, € | 89 000 | 169 000 | 65 000 | 42 000 | 101 000 |
Käyttökate, % | 34,5 % | 53,3 % | 29,9 % | 24,5 % | 23,2 % |
Liikevoitto, % | 34,7 % | 48,7 % | 29,9 % | 24,6 % | 22,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 344 000 | 448 000 | 147 000 | 115 000 | 140 000 |
Virallinen nimi
5.12.2011
Osakeyhtiö
Hamina
Katso kartallaPäätoimiala
Myyntiedustus
Vaatteiden vähittäiskauppa ilman erikoistumista tiettyyn tuoteryhmään (47712)
Y-tunnus:
3.11.2011
Ennakkoperintärekisteri:
15.3.2012
Verohallinnon perustiedot:
4.11.2011
Työnantajarekisteri:
1.3.2012
Kaupparekisteri:
5.12.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.11.2011
SLR Line Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hamina, ja pääasiallinen toimiala Myyntiedustus.
Yhtiön SLR Line Oy liikevaihto oli 280 tuhatta ja tilikauden tulos 101 tuhatta. Liikevaihto nousi 22,3%. Liikevoittoprosentti oli 22,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää