Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−27 %
−73 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 288 000 | 333 000 | 304 000 | 372 000 | 271 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −1,4 % | 15,6 % | −8,7 % | 22,4 % | −27,1 % |
Liiketulos, € | 20 000 | 49 000 | 26 000 | 102 000 | 29 000 |
Tilikauden tulos, € | 15 000 | 39 000 | 20 000 | 81 000 | 22 000 |
Käyttökate, % | 7,3 % | 14,8 % | 8,6 % | 27,7 % | 10,8 % |
Liikevoitto, % | 7,3 % | 14,8 % | 8,6 % | 27,7 % | 10,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 144 000 | 167 000 | 152 000 | 186 000 | 136 000 |
Virallinen nimi
30.10.2017
Osakeyhtiö
Kuopio
Katso kartallaPäätoimiala
Myyntiedustus
Muu muualla luokittelematon uusien tavaroiden vähittäiskauppa (47782)
Y-tunnus:
30.10.2017
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2017
Verohallinnon perustiedot:
6.11.2017
Kaupparekisteri:
3.11.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2017
Kuopion pyöräkauppa bikemania Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuopio, ja pääasiallinen toimiala Myyntiedustus.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Kuopion pyöräkauppa bikemania oy.
Yhtiön Kuopion pyöräkauppa bikemania Oy liikevaihto oli 271 tuhatta ja tilikauden tulos 22 tuhatta. Liikevaihto laski 27,1%. Liikevoittoprosentti oli 10,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää