Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−6,9 %
+33 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 148 000 | 119 000 | 185 000 | 87 000 | 81 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −11,4 % | −19,6 % | 55,5 % | −53 % | −6,9 % |
Liiketulos, € | 22 000 | 31 000 | 55 000 | 20 000 | 30 000 |
Tilikauden tulos, € | 17 000 | 25 000 | 43 000 | 15 000 | 20 000 |
Käyttökate, % | 15,2 % | 27 % | 30,1 % | 23,4 % | 37,8 % |
Liikevoitto, % | 15,2 % | 27 % | 30,1 % | 23,4 % | 37,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 148 000 | 119 000 | 185 000 | 87 000 | 81 000 |
Virallinen nimi
30.1.2017
Osakeyhtiö
Jyväskylä
Katso kartallaPäätoimiala
Myyntiedustus
Muu muualla luokittelematon uusien tavaroiden vähittäiskauppa (47782)
Y-tunnus:
30.1.2017
Ennakkoperintärekisteri:
30.1.2017
Verohallinnon perustiedot:
21.3.2017
Kaupparekisteri:
21.3.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
29.1.2017
AmmoX Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Jyväskylä, ja pääasiallinen toimiala Myyntiedustus.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Ammox Oy.
Yhtiön AmmoX Oy liikevaihto oli 81 tuhatta ja tilikauden tulos 20 tuhatta. Liikevaihto laski 6,9%. Liikevoittoprosentti oli 37,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää