Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+22 %
+268 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/10 | 2022/10 | 2023/10 | 2024/10 | 2025/10 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 163 000 | 252 000 | 246 000 | 272 000 | 332 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 30,4 % | 54,6 % | −2,4 % | 10,6 % | 22,1 % |
Liiketulos, € | 5 000 | −9 000 | −20 000 | −22 000 | 55 000 |
Tilikauden tulos, € | 4 000 | −9 000 | −21 000 | −25 000 | 42 000 |
Käyttökate, % | 3,1 % | −2,6 % | −8,1 % | −7,8 % | 16,8 % |
Liikevoitto, % | 3,1 % | −3,3 % | −8,1 % | −7,8 % | 16,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 163 000 | 252 000 | 246 000 | 136 000 | 332 000 |
Virallinen nimi
1.1.1980
Osakeyhtiö
Porvoo
Katso kartallaPäätoimiala
Myllyt, myllytuotteet, viljavalmisteet
Myllytuotteiden valmistus (10610)
Y-tunnus:
15.3.1978
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
15.3.1978
Kaupparekisteri:
10.11.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Strömsbergin Mylly ja Kuivaamo on perustettu vuonna 1980. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Porvoo, ja pääasiallinen toimiala Myllyt, myllytuotteet, viljavalmisteet.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Strömsbergin Mylly Oy.
Yhtiön Strömsbergin Mylly ja Kuivaamo liikevaihto oli 332 tuhatta ja tilikauden tulos 42 tuhatta. Liikevaihto nousi 22,1%. Liikevoittoprosentti oli 16,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
10/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä laski 50% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää