Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+9 %
+733 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 71 000 | 107 000 | 120 000 | 134 000 | 146 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 208,7 % | 0 % | 69 % | 11,7 % | 9 % |
Liiketulos, € | −7 000 | −9 000 | −3 000 | −2 000 | 19 000 |
Tilikauden tulos, € | −7 000 | −10 000 | −4 000 | −3 000 | 19 000 |
Käyttökate, % | −7 % | −7,9 % | −2,3 % | −1,1 % | 13,5 % |
Liikevoitto, % | −9 % | −7,9 % | −2,3 % | −1,1 % | 13,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 71 000 | - | 120 000 | 134 000 | - |
Virallinen nimi
3.7.2019
Osakeyhtiö
Laihia
Katso kartallaPäätoimiala
Myllyt, myllytuotteet, viljavalmisteet
Myllytuotteiden valmistus (10610)
Y-tunnus:
3.7.2019
Ennakkoperintärekisteri:
3.7.2019
Verohallinnon perustiedot:
11.7.2019
Työnantajarekisteri:
1.6.2026
Kaupparekisteri:
11.7.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
3.7.2019
Moodfood Company Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Laihia, ja pääasiallinen toimiala Myllyt, myllytuotteet, viljavalmisteet.
Yhtiön Moodfood Company Oy liikevaihto oli 146 tuhatta ja tilikauden tulos 19 tuhatta. Liikevaihto nousi 9,0%. Liikevoittoprosentti oli 13,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää