Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−0,9 %
+42 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 268 000 | 363 000 | 605 000 | 997 000 | 988 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 173,5 % | 35,5 % | 66,7 % | 64,8 % | −0,9 % |
Liiketulos, € | 67 000 | 132 000 | 315 000 | 429 000 | 593 000 |
Tilikauden tulos, € | 53 000 | 100 000 | 255 000 | 342 000 | 485 000 |
Käyttökate, % | 25,5 % | 38,3 % | 55 % | 44,9 % | 61,7 % |
Liikevoitto, % | 25,2 % | 36,7 % | 52,1 % | 43,1 % | 60,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 268 000 | 363 000 | 605 000 | 997 000 | 988 000 |
Virallinen nimi
9.4.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Musiikkituotanto
Ääni- ja musiikkitallenteiden kustantaminen (59200)
Y-tunnus:
9.4.2020
Ennakkoperintärekisteri:
9.4.2020
Verohallinnon perustiedot:
23.4.2020
Kaupparekisteri:
23.4.2020
Ouranio Recordings Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Musiikkituotanto.
Yhtiön Ouranio Recordings Oy liikevaihto oli 988 tuhatta ja tilikauden tulos 485 tuhatta. Liikevaihto laski 0,9%. Liikevoittoprosentti oli 60,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää