Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−14 %
−58 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Edustamistapa saatavissa yhtiön asiakirjoista Patentti- ja rekisterihallituksen asiakaspalvelusta.
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 118 000 | 165 000 | 154 000 | 182 000 | 156 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 686,7 % | 39,8 % | −6,7 % | 18,2 % | −14,3 % |
Liiketulos, € | 21 000 | 42 000 | 5 000 | 34 000 | 13 000 |
Tilikauden tulos, € | 21 000 | 35 000 | 4 000 | 26 000 | 11 000 |
Käyttökate, % | 18 % | 26,1 % | 3,8 % | 19 % | 9 % |
Liikevoitto, % | 17,9 % | 26,1 % | 3,8 % | 19 % | 9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 118 000 | 83 000 | 154 000 | 182 000 | 156 000 |
Virallinen nimi
27.1.1993
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaRAM Records
Päätoimiala
Musiikkituotanto
Muualla luokittelematon kaikki muu monenlainen ammatillinen, tieteellinen ja tekninen toiminta (74999)
Y-tunnus:
3.3.1993
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
3.3.1993
Työnantajarekisteri:
1.1.2021
Kaupparekisteri:
27.1.1993
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2021
Iso P Oy on perustettu vuonna 1993. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Musiikkituotanto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Osakeyhtiö Iso P.
Yhtiön Iso P Oy liikevaihto oli 156 tuhatta ja tilikauden tulos 11 tuhatta. Liikevaihto laski 14,3%. Liikevoittoprosentti oli 9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää