Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−7,7 %
−63 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 847 000 | 505 000 | 364 000 | 349 000 | 322 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −13,2 % | −40,4 % | −27,9 % | −4,1 % | −7,7 % |
Liiketulos, € | 344 000 | 220 000 | 164 000 | 183 000 | 94 000 |
Tilikauden tulos, € | 262 000 | 167 000 | 130 000 | 144 000 | 53 000 |
Käyttökate, % | 40,7 % | 43,7 % | 45,3 % | 52,7 % | 29,3 % |
Liikevoitto, % | 40,7 % | 43,7 % | 45,3 % | 52,7 % | 29,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 505 000 | 364 000 | 349 000 | 322 000 |
Virallinen nimi
22.4.2013
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Musiikkituotanto
Ääni- ja musiikkitallenteiden kustantaminen (59200)
Y-tunnus:
20.3.2013
Verohallinnon perustiedot:
7.5.2013
Kaupparekisteri:
22.4.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2021
Blood Music Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Musiikkituotanto.
Yhtiön Blood Music Oy liikevaihto oli 322 tuhatta ja tilikauden tulos 53 tuhatta. Liikevaihto laski 7,7%. Liikevoittoprosentti oli 29,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää