Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+131 %
+1 500 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2020/12 | 2021/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 21 000 | 71 000 | 148 000 | 102 000 | 236 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 238,1 % | 108,5 % | −7,3 % | 131,4 % |
Liiketulos, € | 2 000 | 12 000 | 21 000 | −1 000 | 16 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 000 | 9 000 | 17 000 | −1 000 | 14 000 |
Käyttökate, % | 13,2 % | 17,1 % | 14,4 % | −0,3 % | 6,9 % |
Liikevoitto, % | 13,6 % | 17,1 % | 14,4 % | −0,3 % | 6,9 % |
Maksuvalmius | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | 102 000 | - |
Virallinen nimi
5.2.2019
Osakeyhtiö
Raasepori
Katso kartallaPäätoimiala
Muovin valmistus
Muovilevyjen, -kalvojen, -putkien ja -profiilien valmistus (22210)
Y-tunnus:
5.2.2019
Ennakkoperintärekisteri:
5.2.2019
Verohallinnon perustiedot:
22.2.2019
Työnantajarekisteri:
1.10.2026
Kaupparekisteri:
22.2.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2019
NTQ Technic Oy Ab on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Raasepori, ja pääasiallinen toimiala Muovin valmistus.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Ntq Technic Oy Ab.
Yhtiön NTQ Technic Oy Ab liikevaihto oli 236 tuhatta ja tilikauden tulos 14 tuhatta. Liikevaihto nousi 131,4%. Liikevoittoprosentti oli 6,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää