Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−7,1 %
+230 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Edustamistapa saatavissa yhtiön asiakirjoista Patentti- ja rekisterihallituksen asiakaspalvelusta.
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 276 000 | 220 000 | 316 000 | 269 000 | 250 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 153,2 % | −20,3 % | 43,6 % | −14,9 % | −7,1 % |
Liiketulos, € | 8 000 | 32 000 | 55 000 | 12 000 | 43 000 |
Tilikauden tulos, € | 10 000 | 29 000 | 49 000 | 10 000 | 33 000 |
Käyttökate, % | 3,4 % | 14,8 % | 17,7 % | 4,7 % | 17,4 % |
Liikevoitto, % | 3,2 % | 15 % | 17,7 % | 4,7 % | 17,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 276 000 | 220 000 | 316 000 | 269 000 | 250 000 |
Virallinen nimi
20.1.2004
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Muotoilu ja suunnittelu
Muu muualla luokittelematon monenlainen koulutustoiminta (85599)
Y-tunnus:
2.12.2003
Ennakkoperintärekisteri:
25.6.2014
Verohallinnon perustiedot:
5.12.2003
Kaupparekisteri:
20.1.2004
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2010
Pisces Ltd Oy on perustettu vuonna 2004. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Muotoilu ja suunnittelu.
Yhtiön Pisces Ltd Oy liikevaihto oli 250 tuhatta ja tilikauden tulos 33 tuhatta. Liikevaihto laski 7,1%. Liikevoittoprosentti oli 17,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää