Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+24 %
+225 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/08 | 2022/08 | 2023/08 | 2024/08 | 2025/08 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 96 000 | 112 000 | 73 000 | 101 000 | 125 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 7,9 % | 16,7 % | −34,8 % | 38,4 % | 23,8 % |
Liiketulos, € | 22 000 | 16 000 | −1 000 | −12 000 | 14 000 |
Tilikauden tulos, € | 16 000 | 12 000 | −5 000 | −12 000 | 15 000 |
Käyttökate, % | 25,4 % | 16 % | −0,9 % | −10,3 % | 11,3 % |
Liikevoitto, % | 23,5 % | 14,8 % | −0,9 % | −11,3 % | 11,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 96 000 | 112 000 | 73 000 | 101 000 | 125 000 |
Virallinen nimi
21.8.2017
Osakeyhtiö
Turku
Katso kartallaPäätoimiala
Muotoilu ja suunnittelu
Teollinen muotoilu ja muotisuunnittelu (74110)
Y-tunnus:
21.8.2017
Ennakkoperintärekisteri:
21.8.2017
Verohallinnon perustiedot:
6.9.2017
Työnantajarekisteri:
1.6.2026
Kaupparekisteri:
6.9.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
21.8.2017
MUM's on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Turku, ja pääasiallinen toimiala Muotoilu ja suunnittelu.
Viralliselta nimeltään yhtiö on MUM's good with goods Oy.
Yhtiön MUM's liikevaihto oli 125 tuhatta ja tilikauden tulos 15 tuhatta. Liikevaihto nousi 23,8%. Liikevoittoprosentti oli 11,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
08/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää