Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+6,5 %
+112 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 57 000 | 129 000 | 178 000 | 232 000 | 247 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 126,3 % | 38 % | 30,3 % | 6,5 % |
Liiketulos, € | 14 000 | 35 000 | 34 000 | 26 000 | 46 000 |
Tilikauden tulos, € | 11 000 | 28 000 | 26 000 | 17 000 | 36 000 |
Käyttökate, % | 26,5 % | 27,6 % | 24,5 % | 15,4 % | 18,4 % |
Liikevoitto, % | 26,5 % | 27,6 % | 19,3 % | 11,5 % | 18,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 2 | 2 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 65 000 | 89 000 | 232 000 | 247 000 |
Virallinen nimi
16.3.2021
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaLahjasuklaa
Päätoimiala
Moottoripyöräkorjaamot, moottoripyörähuollot
Muu moottoriajoneuvojen huolto ja korjaus (95312)
Y-tunnus:
16.3.2021
Ennakkoperintärekisteri:
1.4.2021
Verohallinnon perustiedot:
22.3.2021
Kaupparekisteri:
22.3.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2021
Brisal Racing Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Moottoripyöräkorjaamot, moottoripyörähuollot.
Yhtiön Brisal Racing Oy liikevaihto oli 247 tuhatta ja tilikauden tulos 36 tuhatta. Liikevaihto nousi 6,5%. Liikevoittoprosentti oli 18,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää