Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−3,9 %
−95 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 77 000 | 125 000 | 108 000 | 129 000 | 124 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 14,9 % | 0 % | 40,3 % | 19,4 % | −3,9 % |
Liiketulos, € | 1 000 | 32 000 | 25 000 | 50 000 | 1 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 000 | 25 000 | 20 000 | 41 000 | 2 000 |
Käyttökate, % | 4,2 % | 29,5 % | 23,9 % | 39,5 % | 1,5 % |
Liikevoitto, % | 1,8 % | 26,2 % | 23,9 % | 39,5 % | 1,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 77 000 | 125 000 | 108 000 | 65 000 | 62 000 |
Virallinen nimi
31.12.2013
Osakeyhtiö
Raasepori
Katso kartallaPäätoimiala
Metsäpalvelut
Metsätaloutta palveleva toiminta (02400)
Y-tunnus:
12.12.2013
Ennakkoperintärekisteri:
12.12.2013
Verohallinnon perustiedot:
17.1.2014
Kaupparekisteri:
31.12.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
9.7.2014
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
11.12.2013
Nc Training And Consulting Ltd Ab on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Raasepori, ja pääasiallinen toimiala Metsäpalvelut.
Yhtiön Nc Training And Consulting Ltd Ab liikevaihto oli 124 tuhatta ja tilikauden tulos 2 tuhatta. Liikevaihto laski 3,9%. Liikevoittoprosentti oli 1,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää