Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+1,4 %
+1 500 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/07 | 2023/07 | 2024/07 | 2025/07 | 2026/07 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 214 000 | 151 000 | 170 000 | 213 000 | 216 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 39 % | −29,4 % | 12,6 % | 25,3 % | 1,4 % |
Liiketulos, € | 67 000 | 2 000 | 15 000 | 6 000 | 25 000 |
Tilikauden tulos, € | 52 000 | - | 10 000 | 1 000 | 16 000 |
Käyttökate, % | 38,3 % | 16,4 % | 22,6 % | 16,3 % | 22,6 % |
Liikevoitto, % | 31,6 % | 1,4 % | 9,1 % | 3,2 % | 11,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 214 000 | 151 000 | 170 000 | 213 000 | 216 000 |
Virallinen nimi
7.9.2010
Osakeyhtiö
Nivala
Katso kartallaPäätoimiala
Metsäpalvelut
Puunkorjuu (02200)
Y-tunnus:
18.8.2010
Ennakkoperintärekisteri:
16.8.2010
Verohallinnon perustiedot:
25.8.2010
Työnantajarekisteri:
1.9.2010
Kaupparekisteri:
7.9.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
16.8.2010
Metsätyö Laurila Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Nivala, ja pääasiallinen toimiala Metsäpalvelut.
Yhtiön Metsätyö Laurila Oy liikevaihto oli 216 tuhatta ja tilikauden tulos 16 tuhatta. Liikevaihto nousi 1,4%. Liikevoittoprosentti oli 11,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
07/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää